بلاگ

همه چیز درباره فرمان رانندگی Logitech G29

فرمان Logitech G29

Logitech G29 یک فرمان مسابقه ای است که با پلتفرم های مختلف، از جمله: رایانه شخصی، تمام سری ایکس باکس و پلی استیشن سازگار است. اگر مبتدی هستید، بهترین گزینه برای شما، چرخ مسابقه Logitech G29 می‌باشد. با فرمان رانندگی Logitech G29 می‌توانید اوج لذت در بازی های مسابقه‌ایی را تجربه کنید. با این حال، اگر می خواهید هیجان مطلق در بازی های مسابقه ایی را احساس کنید، حتما این مقاله را تا اخر بخوانید .

 

فرمان رانندگی Logitech G29

تاریخچه Logitech G29 :

اگر به تاریخ عرضه اولیه لاجیتک G29 نگاه کنیم، در ژوئیه 2015 تعیین شده است. با این حال، زمانی که کاربران به دنبال پیشرفت، تغییر و ویژگی‌های جدیدی بودند، به سمت طراحی فوق‌العاده خاص، لاجیتک G29 روی آوردند. از ویژگی های مهم فرمان لاجیتک G29 می‌توان به:‌ بدنه فولادی جامد که با چرم پوشانده شده، دستگیره ضد لغزش اشاره کرد. پدال فولادی آن، لرزش تعویض دنده، دقت و اصالت بیشتری به حس رانندگی شما می‌بخشد. اگر از سازگاری لاجیتک G29 اطلاعی ندارید، آرامش خود را حفظ کنید، زیراکه سازگاری کامل با‌ پلتفرم های : Playsation 4, Playstation 5, Xbox S, Xbox X, PC دارد.

 

فرمان رانندگی Logitech G29

 

فرمان Logitech G29 :

چرخش فرمان بیشترین اهمیت را برای چرخش روان خودروها و نگه داشتن آنها در مسیر دارد. بنابراین اگر می‌خواهید یک فرمان خوب برای رانندگی انتخاب کنید، باید چرخش آن را آزمایش کنید. اگر تا 900 درجه بالا رفت، شما محصول مناسبی را برای خرید آینده خود انتخاب کردید. چرخش 900 درجه ای برای حرکت فرمان از راست به چپ، چپ به راست بسیار مهم است. معمولاً اگر فرمانی با چرخش 720 درجه یا کمتر انتخاب کنید، با عواقبی مانند سوزش و ناراحتی مواجه خواهید شد.

فرمان رانندگی Logitech G29 

دنده Logitech G29 :

شیفتری با الگوی 6 سرعته H ارائه می شود تا احساس کنید در حال رانندگی با ماشین فیزیکی هستید و داخل آن نشسته اید. روان بودن تعویض دنده در‌حین مسابقه احساس خوبی به شما می‌بخشد. همچین جنس چرم کار شده بر روی شیفتر از عرق کردن دست های شما در بلندمدت جلوگیری خواهد کرد.

لیست بازی های Logitech G29 برای پلتفرم های مختلف :‌

۱)پلتفرم PC

۲)پلتفرم Xbox 

۳)پلفترم Playstation

 

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “همه چیز درباره فرمان رانندگی Logitech G29

  1. ابوالفضل علی شمسی گفت:

    فرمان g29 را به همراه دنده خرید کرده ام یک مشکل برام پیش اومده برای تعویض عقب هرکاری می کنم دنده عقب نمی ره لطفاً راهنمایی کنید

    1. 81574 گفت:

      تماس بگیر بچها راه نمایتون کنن 09103463863

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *